FLAŞ HABER

Şike Cezası alan İbrahim Akın sahalara dönüyor

24 Ağustos 2013 Cumartesi 10:13

Süper Lig ekiplerinden Gaziantepspor ile çalışmalarını sürdüren İbrahim Akın'nın Şike soruşturması nedeni ile aldığı 2 yıl men cezası yakında bitiyor

Şike Cezası alan İbrahim Akın sahalara dönüyor
 Süper Lig ekiplerinden Gaziantepspor ile çalışmalarını sürdüren İbrahim Akın'nın Şike soruşturması nedeni ile aldığı 2 yıl men cezası yakında bitiyor.

ahkim Kurulu tarafından 3 yıllık cezası 2 yıla düşürülen İbrahim Akın, 30 Ekim tarihinde cezası biteceği için sahalara dönebilecek.

Milliyet'te yer alan habere göre, Gaziantepspor’la çalışmalarına devam eden 29 yaşındaki futbolcu kaderin garip bir cilvesi olarak Fenerbahçe maçıyla 2 yıllık futbol özlemini noktalayacak.
2010-11 sezonunda oynanan Fenerbahçe-İBB maçında şike yapmakla suçlanan Akın’ın, 2 yıllık cezanın ardından Fenerbahçe maçıyla futbola dönmesi CAS hakimleri tarafından da ilgi ile karşılandı. CAS heyetinin, Akın’a önümüzdeki yıllar için başarı dilediği öğrenildi.

Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım, İbrahim Akın’ın sahalara dönecek olmasıyla ilgili sevincini dile getirdi. Duruşmadaki bazı Fenerbahçeli tanıkların ise “Bize sakın gol atma!” diyerek Akın’a takıldıkları kaydedildi.

Yorum Gönder