FLAŞ HABER

Fransız Milli oyuncu Fenerbahçe'de

23 Mayıs 2017 Salı 21:11

Fransız basınına göre Valbuena Fenerbahçe'de.. Fransız L,Equipe gazetesi, Fenerbahçe ile ilgili müthiş bir iddia ortaya attı. Fransız L,Equipe gazetesi, Mathieu Valbuena’nın Fenerbahçe yolunda olduğunu yazdı.

Fransız Milli oyuncu Fenerbahçe'de
Fransa Birinci Futbol Ligi (Ligue 1) takımlarından  Olympique Lyon'un, adı Fenerbahçe ile anılan kanat oyuncusu Mathieu Valbuena'yı  kadrosunda tutmak için çaba göstermeyeceği öne sürüldü.
 
Fransız spor gazetesi L'Equipe'in haberinde, Fenerbahçe'nin Valbuena  ile yakından ilgilendiğini ve 3 yıllık sözleşme önerdiği, Olympique Lyon'un da  Fransız milli futbolcuyu kadrosunda tutmak konusunda isteksiz olduğu paylaşıldı.
 
Valbuena'nın sezon boyunca 10 gol ve 8 asistle oynadığını kaydeden  gazete, futbolcunun bekleneni verememesi, maliyetinin yüksek olması ve takım  oyununa uyum gösterememesi gibi sorunlar yüzünden gözden çıkartıldığını iddia  etti.
 
Olympique Lyon takımının 32 yaşındaki futbolcu yerine yeni arayışlara  şimdiden başladığını ifade eden gazete, ayrılığa iki taraf için de artık kesin  gözüyle bakıldığını yazdı.
 
Lyon'un, Angevin takımında top koşturan 21 yaşındaki Nicolas Pepe,  Cannes'da oynayan 18 yaşındaki Yann Karamoh ile yakından ilgilendiğine de  değinildi.
Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder