FLAŞ HABER

F.Bahçe'den Ozan Tufan açıklaması

23 Mayıs 2017 Salı 17:45

Gözaltına alınan Ozan Tufan serbest bırakıldı! Şikayetçi olacak... Otomobil kaçakçılığı soruşturması kapsamında sabah saatlerinde gözaltına alınan Fenerbahçeli futbolcu Ozan Tufan serbest bırakıldı. Milliyet Fenerbahçe muhabiri Senad Ok, Skorer TV canlı yayınında genç futbolcunun adı kaçakçılık soruşturmasında geçen bu kişilerden şikayetçi olacağını açıkladı. Fenerbahçe Kulübü de resmi internet sitesinden konuyla ilgili açıklama yaptı. İstanbul İl Jandarma Komutanlığı ekipleri, yurda kaçak yollarla ve belgelerle lüks araç soktuğu belirtilen şüphelilere yönelik bu sabah operasyon düzenlendi. 20 adrese yapılan operasyonda 46 kişi gözaltına alındı. Gözaltına alınanlar arasında Fenerbahçeli futbolcu Ozan Tufan da yer aldı.

F.Bahçe'den Ozan Tufan açıklaması
İstanbul İl Jandarma Komutanlığı'nın yurda kaçak yollarla lüks araç sokan çeteye yönelik başlattığı operasyon kapsamında Fenerbahçeli ünlü futbolcu Ozan Tufan da gözaltına alındı.

Başsavcılığın talimatı üzerine harekete geçen ekipler, 46 kişi hakkında verilen gözaltı kararını yerine getirmek üzere harekete geçti. Şüphelilerin adreslerine sabahın ilk saatlerinden itibaren operasyon düzenlendi. Ayrıca adreslerde hakimlik kararıyla arama gerçekleştirildi. Dijital ve yazılı tüm evraklara suç delili olabileceği şüphesiyle el konuldu.

OZAN TUFAN ŞİKAYETÇİ OLACAK

Ozan Tufan'ın öğle saatlerinde serbest bırakıldığı öğrenilirken; Milliyet Fenerbahçe muhabiri Senad Ok, Skorer TV canlı yayınında genç futbolcunun adı kaçakçılık soruşturmasında geçen bu kişilerden şikayetçi olacağını açıkladı.

FENERBAHÇE'DEN OZAN TUFAN AÇIKLAMASI

Fenerbahçe Kulübü resmi internet sitesinden konu ile ilgili şu açıklamayı yaptı: "Profesyonel Futbol Takımımız oyuncularından Ozan Tufan’ın, bu sabah saatlerinde, kaçakçılık  üzerine İl Jandarma Müdürlüğü tarafından yürütülen bir operasyon kapsamında müşteki sıfatıyla ifadesi alınmıştır.

Konuyla ilgili olarak yüzlerce kişinin ifadesinin alınacağı operasyon kapsamında Ozan Tufan, 2. el aldığı bir aracın ilk sahibinin, aracı vergilendirmesi ile ilgili sorularla muhatap olmuş, dosyada mağdur durumda olan futbolcumuz yasal prosedürlerin tamamlanmasının ardından İl Jandarma Müdürlüğü’nden ayrılmıştır.

Kamuoyunun bilgisine sunarız."

Yorum Gönder