SPOR TOTO 2.LİG
Türkiye Futbol Federasyonu Merkez Hakem Kurulu'ndan yapılan açıklamaya göre, Beyaz ve Kırmızı gruplarda oynanacak maçların programı ve müsabakalarda düdük çalacak hakemler şöyle:
BEYAZ GRUP
11 EKİM PAZAR
14.00 Hatayspor-Pazarspor: Şeref Taştan
14.30 Konya Anadolu Selçukspor-Hacettepe: Deniz Kükrek
14.30 BUGSAŞ Spor-Menemen Belediyespor: Serkan Önsal
15.00 Sarıyer-Orduspor: Bülent Çenet
15.00 İstanbulspor-Alpedo Kahramanmaraşspor: Adem Elgörmüş
15.00 Kırklarelispor-Pendikspor: Uğurcan Tozlu
15.00 Ümraniyespor-Bayrampaşa: Bayram Başkan
15.00 Bandırmaspor-Nazilli Belediyespor: Emre Malok
19.00 Fethiyespor-Anadolu Üsküdar 1908: Ferhan Kestanlıoğlu
KIRMIZI GRUP
10 EKİM CUMARTESİ
19.00 Manisaspor-Ankara Demirspor: Mehmet Fatih Gökçe
11 EKİM PAZAR
14.30 Sivas Belediyespor-Fatih Karagümrük: Erdem İren
14.30 Gümüşhanespor-Keçiörengücü: Bilal Köseoğlu
15.00 Tarsus İdmanyurdu-Kocaeli Birlikspor: Tayfur Özkan
15.30 İnegölspor-Tuzlaspor: Eser Birinci
15.30 Aydınspor 1923-Büyükçekmece Tepecikspor: Seser Tuna
15.30 Eyüpspor-Amed Sportif Faaliyetler: Ali Zağlı
15.30 Kartalspor-Tokatspor: Mustafa Aydın
19.00 Bucaspor-MKE Ankaragücü: Mustafa Kürşad Filiz
3. LİG'DE HAFTANIN HAKEMLERİ
Spor Toto 3. Lig'de 9. hafta maçlarını yönetecek hakemler açıklandı.
Türkiye Futbol Federasyonu Merkez Hakem Kurulu'ndan yapılan açıklamaya göre, 3. Lig'de 11 ve 12 Ekim'de oynanacak 9. hafta karşılaşmalarını yönetecek hakemler şunlar:
1. GRUP
11 EKİM PAZAR
14.30 Birlik Nakliyat Düzyurtspor-Düzcespor: Aykor Karaca
14.30 Arsinspor-Erzin Belediyespor: Ozan Bileyci
15.30 Silivrispor-Gölbaşıspor: Davut Dakul Çelik
15.30 Maltepespor-Zonguldak Kömürspor: Özgür Sepin
15.30 Altay-Tekirdağspor: Atilla Karaoğlan
15.30 Tire 1922 Spor-Cizrespor: Cihad Sizer
15.30 Turgutluspor-Kozan Belediyespor: Burak Olcar
15.30 Bursa Nilüferspor-Kırıkhanspor: Harun Toplar
19.00 Büyükşehir Belediye Erzurumspor-Kızılcabölükspor: Burak Cem Tahiroğlu
2. GRUP
11 EKİM PAZAR
14.30 Payasspor-Ofspor: Şevket Şimşek
14.30 Diyarbekirspor-Yomraspor: Erdoğan Özkaya
14.30 Denizli Büyükşehir Belediyespor-Gaziosmanpaşa: Sinan Dereci
15.00 Etimesgut Belediyespor-Derincespor: Sertaç Şaroğlu
15.30 Kemerspor 2003-Manisa Büyükşehir Belediyespor: Deniz Gültekin
15.30 Sultanbeyli Belediyespor-Sakaryaspor: Hidayet Yasir Çimen
15.30 Orhangazispor-Zara Belediyespor: Melih Ortakcı
19.00 Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyespor-Sancaktepe Belediyespor: Volkan Okur
12 EKİM PAZARTESİ
15.00 Adliyespor-Bodrum Belediyesi Bodrumspor: Evren Atış
3. GRUP
11 EKİM PAZAR
14.30 24Erzincanspor-Batman Petrol Spor: Sefa Duran
14.30 Bayburt Grup Özel İdare-Çine Madranspor: Sezer Polat
14.30 Körfez İskenderunspor-Manavgatspor: Cihan Aydın
15.00 Niğde Belediyespor-Sandıklıspor: Yalçın Taşkınfurat
15.00 Kastamonuspor 1966-Van Büyükşehir Belediyespor: Ömer Tolga Güldibi
15.00 Çorum Belediyespor-Bergama Belediyespor: Halil Sayın
15.30 Gölcükspor-Çatalcaspor: Alkım Aksoy
15.30 Darıca Gençlerbirliği-Dardanelspor: Batuhan Gültek
15.30 Beylerbeyispor-TKİ Tavşanlı Linyitspor: Mehmet Güngör
Türkiye Futbol Federasyonu Merkez Hakem Kurulu'ndan yapılan açıklamaya göre, Beyaz ve Kırmızı gruplarda oynanacak maçların programı ve müsabakalarda düdük çalacak hakemler şöyle:
BEYAZ GRUP
11 EKİM PAZAR
14.00 Hatayspor-Pazarspor: Şeref Taştan
14.30 Konya Anadolu Selçukspor-Hacettepe: Deniz Kükrek
14.30 BUGSAŞ Spor-Menemen Belediyespor: Serkan Önsal
15.00 Sarıyer-Orduspor: Bülent Çenet
15.00 İstanbulspor-Alpedo Kahramanmaraşspor: Adem Elgörmüş
15.00 Kırklarelispor-Pendikspor: Uğurcan Tozlu
15.00 Ümraniyespor-Bayrampaşa: Bayram Başkan
15.00 Bandırmaspor-Nazilli Belediyespor: Emre Malok
19.00 Fethiyespor-Anadolu Üsküdar 1908: Ferhan Kestanlıoğlu
KIRMIZI GRUP
10 EKİM CUMARTESİ
19.00 Manisaspor-Ankara Demirspor: Mehmet Fatih Gökçe
11 EKİM PAZAR
14.30 Sivas Belediyespor-Fatih Karagümrük: Erdem İren
14.30 Gümüşhanespor-Keçiörengücü: Bilal Köseoğlu
15.00 Tarsus İdmanyurdu-Kocaeli Birlikspor: Tayfur Özkan
15.30 İnegölspor-Tuzlaspor: Eser Birinci
15.30 Aydınspor 1923-Büyükçekmece Tepecikspor: Seser Tuna
15.30 Eyüpspor-Amed Sportif Faaliyetler: Ali Zağlı
15.30 Kartalspor-Tokatspor: Mustafa Aydın
19.00 Bucaspor-MKE Ankaragücü: Mustafa Kürşad Filiz
3. LİG'DE HAFTANIN HAKEMLERİ
Spor Toto 3. Lig'de 9. hafta maçlarını yönetecek hakemler açıklandı.
Türkiye Futbol Federasyonu Merkez Hakem Kurulu'ndan yapılan açıklamaya göre, 3. Lig'de 11 ve 12 Ekim'de oynanacak 9. hafta karşılaşmalarını yönetecek hakemler şunlar:
1. GRUP
11 EKİM PAZAR
14.30 Birlik Nakliyat Düzyurtspor-Düzcespor: Aykor Karaca
14.30 Arsinspor-Erzin Belediyespor: Ozan Bileyci
15.30 Silivrispor-Gölbaşıspor: Davut Dakul Çelik
15.30 Maltepespor-Zonguldak Kömürspor: Özgür Sepin
15.30 Altay-Tekirdağspor: Atilla Karaoğlan
15.30 Tire 1922 Spor-Cizrespor: Cihad Sizer
15.30 Turgutluspor-Kozan Belediyespor: Burak Olcar
15.30 Bursa Nilüferspor-Kırıkhanspor: Harun Toplar
19.00 Büyükşehir Belediye Erzurumspor-Kızılcabölükspor: Burak Cem Tahiroğlu
2. GRUP
11 EKİM PAZAR
14.30 Payasspor-Ofspor: Şevket Şimşek
14.30 Diyarbekirspor-Yomraspor: Erdoğan Özkaya
14.30 Denizli Büyükşehir Belediyespor-Gaziosmanpaşa: Sinan Dereci
15.00 Etimesgut Belediyespor-Derincespor: Sertaç Şaroğlu
15.30 Kemerspor 2003-Manisa Büyükşehir Belediyespor: Deniz Gültekin
15.30 Sultanbeyli Belediyespor-Sakaryaspor: Hidayet Yasir Çimen
15.30 Orhangazispor-Zara Belediyespor: Melih Ortakcı
19.00 Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyespor-Sancaktepe Belediyespor: Volkan Okur
12 EKİM PAZARTESİ
15.00 Adliyespor-Bodrum Belediyesi Bodrumspor: Evren Atış
3. GRUP
11 EKİM PAZAR
14.30 24Erzincanspor-Batman Petrol Spor: Sefa Duran
14.30 Bayburt Grup Özel İdare-Çine Madranspor: Sezer Polat
14.30 Körfez İskenderunspor-Manavgatspor: Cihan Aydın
15.00 Niğde Belediyespor-Sandıklıspor: Yalçın Taşkınfurat
15.00 Kastamonuspor 1966-Van Büyükşehir Belediyespor: Ömer Tolga Güldibi
15.00 Çorum Belediyespor-Bergama Belediyespor: Halil Sayın
15.30 Gölcükspor-Çatalcaspor: Alkım Aksoy
15.30 Darıca Gençlerbirliği-Dardanelspor: Batuhan Gültek
15.30 Beylerbeyispor-TKİ Tavşanlı Linyitspor: Mehmet Güngör
Yorum Gönder